top of page

Byt - A1 
 

rezervováno-otisk-na-web.png

1 Obývací pokoj

3 Ložnice

2 Koupelny

Garážové stání

Obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven rakouskou kuchyňskou linkou s ostrůvkem od společnosti Kuchyně-Max. Samozřejmostí jsou vestavěné spotřebiče Elektrolux: indukční varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, pečící trouba, myčka nádobí a digestoř.
 
Ve dvou ložnicích, v chodbě do hlavní ložnice a ve vstupní hale jsou namontovány vestavěné skříně na míru. Interiérové a vchodové dveře jsou dílem německé firmy PRÜM.
 
Koupelna u hlavní ložnice je vybavena dvoj umyvadlem se skříňkou, sprchovým koutem, WC s bidetovou sprškou a tepelným radiátorem „žebříkem“. Koupelna u ostatních ložnic je vybavena vanou, jedním umyvadlem se skříňkou, WC s bidetovou sprškou a tepelným radiátorem „žebříkem“. Vstupy do koupelen jsou řešeny kazetovými zasunovacími dveřmi.
 
Podlahového topení ve všech prostorách bytu je napojeno na vlastní tepelné čerpadlo Regulus, jehož centrální jednotka je umístěna v technické místnosti, ve které je rovněž umístěn vlastní bojler s objemem 170 l. Teplou vodu nahřívá tepelné čerpadlo. Celý systém vytápění a ohřevu teplé vody lze ovládat termostatem v ložnici, na obslužném panelu centrální jednotky v technické místnosti nebo komfortně v aplikaci na mobilním telefonu nebo počítači. Výměník tepelného čerpadla vzduch – voda je umístěn na střeše domu. Systém tepelného čerpadla a ohřevu vody je napojen na centrální pult podpory provozovaný společností Regulus s.r.o.
 
Zdrojem pitné vody je přípojka na veřejný vodovod. Odpad je odváděn do splaškové kanalizace. Systém bytového rozvodu pitné vody a kanalizace je napojen na vlastní recyklační zařízení Hydroloop, které z části odpadních vody dodává zpět do bytu „šedou vodu“ do všech WC a přívodu pro pračku. Tento systém šetří spotřebu pitné vody až o 45 % jinak běžné spotřeby. Šedá voda je vyvedena i na zalévání zahrady.
 
Všechna bytová okna jsou vyrobena s trojskly s nejvyšší tepelnou izolací a elektricky ovládanými předokenními hliníkovými žaluziemi.
 
V bytě jsou připraveny rozvody pro kabelovou televizi a internet.
 
Vlastní zahrada s možností umístění terasy, pergoly, altánu nebo letní kuchyně, bazénu nebo dětského koutu; plně oplocená.

  • 110 m2 podlahová plocha

  • 300 m2 zahrady s výstupem přímo z ložnice

  • 2 Garážové stání v 1.PP

  • Technická místnost v bytě s přípravou na pračku a sušičku

  • Podlahové vytápění v celém bytě

  • Každý byt vytápěný vlastním tepelným čerpadlem

Lokalita

Výhodně situovaný rodinný dům v Jinočanech propojuje komfort městského života s blízkostí přírody a klidného prostředí.

Tento dům a jeho okolí jsou pečlivě udržované a plně vybavené, což zajišťuje pohodlné a bezpečné bydlení s veškerým komfortem.

Městská část Jinočany a její okolí nabízí obyvatelům nejen kompletní občanskou vybavenost v podobě mateřských a základních škol, obchodů, restaurací, pošty, městského úřadu a knihovny, ale také širokou škálu volnočasových aktivit pro celou rodinu.

V bezprostřední blízkosti domu se nachází dětské hřiště, tenisový kurt a fotbalový stadion. Samotné Jinočany disponují i přírodním koupalištěm. Pro delší výlety jsou k dispozici trasy do Radotínského údolí, k hradu Karlštejn, do lomu Velká Amerika a dalších atrakcí. Cyklostezky jsou snadno dostupné a do 15 minut jízdy se nacházejí tři golfová hřiště.

Skvělé spojení s hlavním městem je další výhodou. Do metropole Zličín je to autem pouze 10 minut, do centra města dorazíte do 30 minut. Zajímavostí je také železniční zastávka na trati Smíchov – Beroun, která je v dosahu. Samozřejmostí je také dobrá dostupnost městské hromadné dopravy.

dji_fly_20230510_105210_439_1683708999496_photo_optimized.jpg
DJI_0541.JPG
bottom of page